Jump to content (skip navigation)

O nas

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954 w Japonii, a od 1994 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę: "Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

W Polsce działa obecnie 130 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów.

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na różnych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach – od baroku do rocka.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji próbnej!

YAMAHA Szkoła Muzyczna

ul. Katowicka 50